Soru & Cevap

Ask a Question
ANSWERED

İşlem geçmişi açıklama okuma

Merhaba, işlem geçmişi kısmında otomasyon yapabilmek adına kredi transferi açıklama kısmı için bir kısmın eklenecek mi?

İşlem geçmişi

ininal kart işlem geçmişi silmek mümkün mü? bütün kart hareketlerini silmek istiyorum

DOĞUM TARİHİ

İNİNAL KART OLUŞTURURKEN DOĞUM TAARİHİNİ SALLADIM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ

Satın Alma Geçmişi

ininal kart kullanarak bir oyunda içerik satın aldım, ancak hesabımda bunu göremiyorum. İşlem geçmişime nasıl bakarım? (Lazım)
ANSWERED

Kullanıcı Girişi

Merhaba. Yeni bir kullanıcı oluşturduğumda sistem bana user_token veriyor ve bunu diğer tüm servis çağrılarımda kullanabiliyorum. Ancak ben oluşturulan kullanıcının sonradan email ve şifresi ile login olup işlem yapmasını istiyorum. Bunun için portalinizde bir login servisi göremedim.
ANSWERED

Api ile başka kartlardan para transferi

İyi günler ben Ali Eren, Ben beta sürecinde olan bir amatör sitem var. Apinizi kullanarak başka kartlardan para transferi yapılabilirmi?
ANSWERED

Paylaşılan php dosyaları güvenli mi ?

https://github.com/ErenKrt/php-ininal-class/ Adresinde paylaşılan dosyalar güvenli midir ? Sistemimizde kullanabilir miyiz ?
ANSWERED

Ininal billing address

ininal kartın fatura adresini bilmek istiyorum

Eski ödeme geçmişi (Yardım lütfen )

Merhabalar biliyorsunuz ki ininal mastercard dan visa'ya geçti ve bu yüzden kart değiştirmek zorunda kaldım ve eski kartımla aldıgım şeylerin ödeme geçmişine bakamıyorum örneğin bu senenin ocak ayı yardımcı olursanız sevinirim
ANSWERED

Otomasyon Sistemi

Merhaba, Bu api yardımı ile basit bir otomasyon kurmak istiyorum. Kullanıcı kartın barkoduna kredi göndericek. Sonucunda kullanıcıya gönderdiği miktar hesabına ulaşıcak. Nasıl bir yol izleyebilirim bu sistem için?