Örnek Uygulamalar

ininal API servisleri kullanılarak geliştirilebilecek örnek projeler, uygulamalar ve toplu ödeme çözümleri.

Alternatif Fintech Projeleri

Örneğin, dünya üzerinde yılda 15 Milyar USD'yi aşkın işlem hacmi yaratan bir fintech uygulamasını ininal API'leri ile hayata geçirebilirsiniz. Nasıl mı?

Kullanıcı Yaratın

Projenizde ilk yapmanız gereken ininal API Kullanıcı Yaratma servisini kullanarak kullanıcılarınıza ininal'da bir hesap yaratmak olmalıdır. Daha sonra, kullanıcılarınıza dair yapacağınız tüm işlemlerde bu servisin cevabı olarak dönen user-token bilgisini kullanmanız gerekecektir.

ininal Kullanıcı Yaratma servisini kullanarak hemen bir kullanıcı yaratabilir ve bu servise ait tüm parametreleri, örnek kodları ve hata kodlarına buradan ulaşabilirsiniz.


Users Servislerini Görüntüle

Sanal Kart Yaratın

Prosedürler ile zaman kaybetmeden kullanıcılarınızın finansal çözümlere erişimini sağlamak ininal API'leri sayesinde çok kolay!

ininal API Sanal Kart Yaratma servisini kullanarak ilk aşamada yarattığınız kullanıcı hesabına hemen bir sanal kart ekleyerek, kullanıcılarınızın sanal kartına ödeme almasını ya da sanal kartı ile ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz.


Sanal Kart Yaratma Servislerini Görüntüle

Karta Bakiye Yükleyin

Kullanıcılarınıza ait sanal ya da fiziksel tüm ininal kartlara 7/24, hiç beklemeden, anında bakiye yükleyin!

ininal API Bakiye Yükleme servisi sayesinde yarattığınız kullanıcılara ait sanal ya da fiziksel karta dilediğiniz gibi bakiye yükleyin. Bu servis sayesinde kullanıcılarınızın kredi/banka kartıyla ya da alternatif ödeme yöntemleri ile kartına bakiye yüklemesini sağlayabilirsiniz.


Bakiye Yükleme Servislerini Görüntüle

Para Transferi Yapın

Artık dünya çapında bir uygulama geliştirmekten sadece bir adım uzaktasınız.

ininal API Bakiye Transferi servisleri ile kullanıcılarınız kendi aralarında 7/24 para alıp verebilir! İsterseniz barkod numaralarıyla, isterseniz sizin tarafınızdan geliştirilen bir sosyal platform üzerinden tüm kullanıcılarınız birbirlerine para gönderebilir.


Para Transferi servisi çok yakında!

Bakiye ve Kart Hareketleri Görüntüleyin

Projenizdeki tüm kullanıcılarınıza ait kartların hareketlerini ve kart bakiyelerini ininal API Kart Bakiye Görüntüleme ve Kart Hareketleri Görüntüleme servislerini kullanarak kullanıcılarınıza gösterebilirsiniz.

Bu sayede kullanıcılarınız yaptığı tüm işlemleri görüntüleyebilir ve kendi harcamalarını yönetebilir!


Kart Servislerini Görüntüle

Toplu Ödeme Çözümleri

ininal API'leri sayesinde, müşterilerinizi, çalışanlarınızı, iş ortaklarınızı ödüllendirebilirsiniz. Nasıl mı?

Kullanıcılarınıza Özel Hesap Yaratın

Müşterilerinize, kullanıcılarınıza ya da çalışanlarınıza ait birer ininal hesabı oluşturarak, ininal API dünyasına ilk adımınızı atabilirsiniz.

Kullanıcınıza dair yapacağınız tüm işlemlerde bu servisin cevabı olarak dönen user-token bilgisini kullanmanız gerekecektir.

ininal Kullanıcı Yaratma servisini kullanarak hemen bir kullanıcı yaratabilirsiniz. Bu servise ait tüm parametreleri, örnek kodları ve hata kodlarına buradan ulaşabilirsiniz.


Users Servislerini Görüntüle

Kullanıcılarınıza Özel Kartlar

ininal ile ödüllendir; ister fiziki ister sanal kart.

İster kullanıcılarınıza birer sanal kart yaratarak yalnızca online alışverişlerde kullanılmasını sağlayın, isterseniz fiziksel kart sipariş ederek kendi markanıza ait her yerde geçen co-branded ( ortak markalı ) ininal kartları kullanın.


Kart Servislerini Görüntüle

Kime Ne Kadar Ödeme Yapacağınıza
Siz Karar Verin!

Kullanıcılarınzıa özel olarak yapacağınız ödemelerin kontrolü sizde. Prim, ödül ya da yan hak. Kullanıcılarınıza ne kadar bakiye yükleneceğine siz karar verin.

İster mağazanızda alışveriş yapan müşterilerinize belli tutarlarda geri ödemeler yaparak müşteri sadakatini arttırın, ister çalışanlarınızın performanslarına göre onlara periyodik ödüller verin, isterseniz de iş ortaklarınızın tüm ödeme işlemlerini tek tıkla, 7/24 yapın.

Tek Tıkla Toplu Ödeme & Bakiye Yükleme

Kullanıcılarınızın hesabına eklediğiniz ininal kartlarına tek bir servis entegrasyonu ile istediğiniz zaman 7/24 bakiye yükleyin. Hiç beklemeden, istediğiniz anda bakiye yükleyebilmek için tek yapmanız gereken ininal API Bakiye Yükleme servisini kullanmak.


Bakiye Yükleme Servislerini Görüntüle

Kart Hareketleri ve Bakiye Görüntüleyin

Projenizdeki tüm kullanıcılarınıza ait kartların hareketlerini ve kart bakiyelerini ininal API Kart Bakiye Görüntüleme ve Kart Hareketleri Görüntüleme servislerini kullanarak kullanıcılarınıza gösterebilirsiniz.

Bu sayede kullanıcılarınız yaptığı tüm işlemleri görüntüleyebilir ve kendi harcamalarını yönetebilir!


Kart Servislerini Görüntüle